Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı genişliğinde kültürü ve tarihi zenginliğini okunuşu içinde bulunduran görkemli bir kent olması sebebiyle dayanıklı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret güzel şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret adamakıllı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane benzer atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile iyi İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli tek ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere kaliteli tek hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, anlayış sitemizi ziyaret edin yemeği, iftar organizasyonu ve tevellüt günü kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak şiddetli çağ geçirmek yoluna ülkü aynı etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul kendince vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye tarh etmek sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde tam bir kez intiba bırakacaktır. Harika birleşik eksperyans ile iyi İstanbul’u işaret bol şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında daha çok organizasyonlar çok daha cazip okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, iş yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günce olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız en güzel şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz aynı gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak burada boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla işaret kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu müessiriyet gününe miktarda hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *